Kas Tres Sol Villa
| Wi-Fi | Aktiviteter Vindsurfing Dykning Snorkling Fiske Vandring | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Kas Tres Sol Villa Kralendijk med 2 sovrum rymmer upp till 7 gäster och ligger inom 3 km från betydande historiska platser som Fort Oranje.
Den här villan med 1 badrum erbjuder gästerna ett behändigt läge, ungefär 10 minuters bilresa från Saltöken och ungefär 15 minuters bilresa från Bonaire Museum of Natural History. Bland de närliggande kulturella sevärdheterna finns Terramar Museum, som ligger inom 3,1 km från denna villa. Gästerna kan också besöka Nikiboko, som ligger ungefär 20 minuters bilresa bort.
Utsikten över trädgården och omgivningen gör din vistelse komplett. Badrumsfaciliteterna i Kas Tres Sol Villa inkluderar också en separat toalett och en dusch. Gästerna kan också njuta av bekvämligheten med hårtorkar, badlakan och handdukar.
Den här villan har ett komplett kök samt matplats för gästernas bekvämlighet. Det finns också kylskåp, köksredskap och glas i köket. Närmaste flygplats är Flamingo internationella, som ligger 5 km från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Bachelor's Beach388 km
- Calabas Reef2513 km
- Bonaire National Marine Park1495 km
- Flamingo-Bonaires internationella flygplats1824 km
- SoloBon Sailing1901 km
- Compass Sailing2289 km
- Esmeralda Ruins1316 km
- Sabal Palm1047 km
- Donkey Beach1129 km
- Flygplatser
- Flamingo internationella flygplats2,9 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Vindsurfing
- Dykning
- Snorkling
- Vandring
- Fiske
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Biluthyrning
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Kas Tres Sol Villa?
Ett utrustat kök finns på Kas Tres Sol Villa. - ❓
Tillåter Kas Tres Sol Villa husdjur?
Kas Tres Sol Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Kas Tres Sol Villa?
Ja, en bubbelpool finns på Kas Tres Sol Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Kralendijks viktigaste landmärken, inklusive Fort Oranje (3 km), Nikiboko (4 km) och Bonaire Museum of Natural History, som finns inom 10 minuters bilresa.